Nidora

 

Nidora je skutečně netradiční přípravek na hubnutí, přičemž se nejedná o klasické tabletyna hubnutí, které tvoří mezi podobnými doplňky stravy většinu, ale jde o sypký prášek, jenž se přidává na jídlo. A podle mnohých zpráv ze zámoří i z Evropy také skutečně funguje. Lze ovšem podobným prohlášením bezvýhradně věřit? Má vůbec cenu Nidoru vyzkoušet a utrácet za ni peníze? Dozvíte se dále.

VLASTNOSTI
 Cena?
 Od 840 Kč
 Prodej v ČR?
 NE!
 Přírodní?
 NE!
 Výsledky?
 ihned
 Doporučujeme?
 NE!
HODNOCENÍ
 Účinnost
 Rychlost
 Bezpečnost
 Dlouhodobost
 Kvalita

NAŠE KOMPLETNÍ RECENZE

POZOR!!! Kvůli desítkám stížností na společnost prodávající výrobek Nidora NEDOPORUČUJEME produkt kupovat.

Pokud se objeví informace o zázračném hubnoucím produktu, mnohým lidem to sice může dát naději, na druhou stranu je dobré mít se před podobnými prohlášeními na pozoru a najít si radši nejdříve dodatečná fakta. V současnosti je jedním takovým přípravkem na hubnutí Nidora, tedy „revoluce přicházející ze Spojených států amerických“.

Hned na začátku je třeba zmínit, že Nidora skutečně výjimečným produktem je, alespoň co se způsobu užívání týče. Nejedná se totiž o klasické tablety na hubnutí, které tvoří mezi podobnými doplňky stravy většinu, ale jde o sypký prášek, jenž se přidává na jídlo. A podle mnohých zpráv ze zámoří i z Evropy také skutečně funguje. Lze ovšem podobným prohlášením bezvýhradně věřit? Má vůbec cenu Nidoru vyzkoušet a utrácet za ni peníze? Dozvíte se dále.

Nidora na podporu hubnutí

Nidora zabraňuje nadměrnému přejídání

 

Již nyní můžeme konstatovat, že přípravek na hubnutí Nidora je klinicky ověřeným produktem, minimálně by vám tedy neměl uškodit. Jak ale vůbec funguje tato zbraň na přebytečné kilogramy? Zdá se to býti velice jednoduché – posypete si své oblíbené jídlo a můžete jej v klidu spořádat. Čichové a chuťové receptory přitom právě díky Nidoře dávají zprávu vašemu mozku. Zde dochází k interakci mezi čichovým senzorem, hypotalamem a hypofýzou, která následně uvolní hormony, které „řeknou ne“ další chuti k jídlu.

Nidora tak vlastně skutečně slibuje zázrak! Nemusíte totiž přestat jíst svá oblíbená jídla, pouze nebudete mít chuť na další a nebudete se tedy přejídat. A méně jídla, to je méně kalorií. S tímto výrobkem tak vlastně nebudete mít žádné pocity hladu ani chuť na přehnané množství nejrůznějších pochutin. Nidora má přitom „slanou“ a „sladkou“ stranu a podle toho ji sypete na určitý druh potravin. Tento produkt tedy vlastně funguje na principu působení na přirozené procesy v organismu.

Zní to celé pochopitelně velice nevšedně, až neuvěřitelně. Faktem nicméně zůstává, že na tento přípravek na hubnutí existují pozitivní ohlasy z celého světa i přímo z České republiky (na portále eMimino.cz). Nakolik se ovšem jedná o reklamní sdělení a co jsou skutečné příběhy lidí s kily dole, to se prakticky nedá zjistit. A samozřejmě se objevily i kritické ohlasy, často odsuzující tento produkt již z principu. Lze tedy Nidoru doporučit, nebo byste se jí měli obloukem vyhnout?

 

Nidora – zázračný produkt, nebo ztráta času?

 

A na tomto místě již začneme býti o něco více kritičtí. Výrobce tohoto doplňku stravy tvrdí, že „nejlepších výsledků dosáhli lidi, kteří podstoupili 6 měsíční program“ a dále doporučuje pravidelný příjem něčeho malého každé dvě až tři hodiny (povzbuzení metabolismu), jíst více ovoce i zeleniny a pít hodně vody, pravidelné cvičení, nastavení si „mini cílů“ a samozřejmě používání Nidory každý den.

Upřímně řečeno, pokud byste všechny výše zmíněné body skutečně dokázali půl roku aplikovat v praxi, přebytečná kila by šla dolů i bez posledního bodu. Vyvážená a pravidelná strava, dostatečná fyzická námaha a postupné cíle, to je totiž lék na zdravou životosprávu a štíhlou linii sám o sobě. Přechod z teorie do praxe je nicméně mnohdy právě tím největším problémem.

Nidora na podporu hubnutí
 

Na druhou stranu fungování Nidory je založeno na zcela racionálním základu, není tedy důvod pochybovat o tom, že skutečně může potlačovat chuť k jídlu a zabraňovat nezdravému přejídání. Pokud tedy chcete vyzkoušet netradiční doplněk stravy, můžeme vám v kontextu výše uvedeného Nidoru doporučit. Pokud ale chcete zhubnout, zkuste jiné tablety na hubnutí.

 

Výhody a nevýhody přípravku Nidora

 

+ netradiční přípravek na hubnutí v podobě prášku

+ efekt založený na přirozených procesech v organismu

– až příliš bombastická reklama, která mnohdy nevěstí nic dobrého

– u někoho žádné viditelné výsledky

 

Příběh Mileny, která zhubla s přípravkem Nidora:Nidora 3.58/5 (71.58%) 57 hlasov

ZÁVĚR

Prášek na hubnutí s názvem Nidora potlačuje chuť k jídlu a zabraňuje přejídání. Bohužel ale reklama produktu je tak zbytečně přehnaná, že je těžké říct, zdali Vám Nidora pomůže nebo nikoliv. Cenově se taky nejedná o levnou záležitost.

VLASTNOSTI
 Cena?
 Od 840 Kč
 Prodej v ČR?
 NE!
 Přírodní?
 NE!
 Výsledky?
 ihned
 Doporučujeme?
 NE!
HODNOCENÍ
 Účinnost
 Rychlost
 Bezpečnost
 Dlouhodobost
 Kvalita
click here to visit website

Napište vlastní recenzi

Jméno (povinné)
VAŠE HODNOCENÍ
Účinnost

Rychlost

Bezpečnost

Dlouhodobost

Kvalita

E-mail(povinné)
Váš komentář


RECENZE ČTENÁŘŮ

 1. Recenze odLiba Mencl
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  prosím Vás chtěla bch vědět zdali produkt Nidora muže se brát s Varfarinem?????,,,děkuji
  Odpovídá admin
  Dobrý den, prosím, zkuste se informovat u Vašeho lékaře.
 2. Recenze odVlasta
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Chybí mi adresa dodavatele produktu. Zdá se mi to příliš anonymní a tím nevěrohodné tvrzení, že někomu při neúspěchu vrátíte peníze.
  Odpovídá Dana
  je to podvod nič nekupujte
  Odpovídá paja
  souhlasím je to podvod a přibrala jsem
  Odpovídá mila
  Zbytečně vyhozené peníze za NIC.Chuť k jídlu neovlivní ani v nejmenším..leda snad, že bys toho na to jídlo nasypala tolik, že Ti prostě kvůli té slané či sladké pachuti to konkrétní jídlo v tu konkrétní chvíli přestane chutnat..což by Ti ovšem to balení za tisícku vydrželo sotva týden, ani ne.Takže vyhozené peníze a jen ze zvědavosti nakonec zkusím tu reklamaci, pak tu ráda poreferuji, jak mi vrátili peníze..Inu, za blbost se platí a já naletěla((((
  Odpovídá Magdalena
  Adresa není uvedena úmyslně,protože je to podvod a taky žádné peníze nevrací!
  Odpovídá Alex
  Uz od srpna se snazim NEFUNGUJICI produkt vratit a ziskat tak sve penize. Vse marne, jen maily, ze vse je v reseni.
  Odpovídá kamila
  Kravina?? Ten kdo to napise je viditelne,ze nepozil,pouze smesny nazor z nudy. Beru ho od rana a snedla jsem polovic z bezneho jidla. jsem plna energe,jim co chci,akorat se tim neprejidam. Krasne mi to vrati -stahne muj zaludek vytahany po tehotenstvi a dale ho jiz nebudu potrebovat. Muj cil! Pokud zhubnete,to nevim,ale urcite se nebudete prejidat,coz je hlavni. Vysledky napisi po delsim uzivani
  Odpovídá Lucie
  Zdravím, je to podvod a peníze nevrací!!!
  Odpovídá ilona
  mě tento přípravek též pomáhá sním o polovic porcí méněJestli se zhubne to zatím nevím dám vědět po delšim užívání.
  Odpovídá Zuzana
  je to určitě podvod, nezhubla jsem za měsíc ani deko, spíš naopak 1 kg šlo nahoru, hrůza, vyhzené peníze
  Odpovídá BB
  Dobrý den, také jsem produkt reklamovala - po měsíci používání jsem nezhubla ani kilo.Zpočátku mi přišlo několik mailů že reklamaci vyřizují - nyní mi na mé dotazy ohledně garantovaného vrácení peněz nikdo neodpovídá.... V případě, že se mi neozvou, zvažuji další právní kroky. V případě, že patříte mezi podvedené zákazníky, je možné se k mé stížnosti připojit. Kontaktujte mě na: bara.blahova@volny.cz
 3. Recenze odHana Hánová
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Proč se nikde neuvádí, co Nidora obsahuje? Nevím, zda neobsahuje látku, kterou ze zdravotních důvodů nemůžu konzumovat!
  Odpovídá admin
  Dobrý den, složení výrobku najdete zde: http://nidora.com/cz/ingredients.php. S pozdravem, Martin
 4. Recenze oddubko
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Chýbajú údaje o výrobcovy, o zložení, neviem či neobsahuje nebezpečné a zakázané látky (drogy), aké sú vedľajšie účinky atď…Je to nedôveryhodný produkt.
  Odpovídá Renca
  Byla jsem dezorientovana,zpomalena...Pribrala jsem navic 1kg.Zlodejina .NEDOPORUCUJI!!!
 5. Recenze odLadislava
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Je to hovadina. Jsem vegetarián a přeci mám problém s nadváhou. Nidora nefunguje a navíc mi peníze nikdo nevrátil. Je to jen způsob jak to prodat a pak už nemáte šanci dovolání… Vyhozené peníze
  Odpovídá ales
  Ne jenom hovadina ale i zlodějna mam spoustu dukazu vc laborky o tom ze je to opet zlodejna co nefunguje. Uz jsem kontaktoval policii. Prislo me to uz zhruba na 6000 cert s nimi. Angelina mi odpovedela doslova toto: "Je to jenom reklama a dostala jsem za ni slušně zaplaceno". Je hezké mít přátelé na vysokých místech. Budou to nejspíš ti samý šmejdi jako vždycky. Věřím že je tentokrát dopadneme :)
  Odpovídá Lenka
  Máte naprostou pravdu ,když jsem přípravek kupovala slibovali mi,že když mi to nepomuže ,že mi peníze vrátí zpět,ale opak je pravdou!!!
  Odpovídá paja
  též jsem si přípravek koupila a místo hubnutí přibrala 4kg a peníze nevrátil nikdo
  Odpovídá BB
  Aleši ráda bych se k Vaší stížnosti přidala, prosím kontaktujte mě na bara.blahova@volny.cz
 6. Recenze odAlexandra
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Dobrý den,
  Chtěla bych se zeptat , jestli to může skoro 14 -ti léta vnučka ? Ma 69 kg a 169-170 cm vysoká . předem děkuji za odpověď .
  Odpovídá admin
  Rozhodně NE! Podobné přípravky na podporu hubnutí by se měli užívat až od 18-ti let. Vaše vnučka by měla více sportovat.
  Odpovídá Denisa
  Dobrý deň pani Babička, viem že chcete svojej vnučke pomôcť, ale takýmto spôsobom Vás o 15 rokov nebude trápiť že Vaša vnučka má 69 kg , ale 100 kg a to Vám vravím z vlastnej skúsenosti a s pocitom boja už 15 rokov. V 14 som brala Adipex retard a zostala som štíhla tak dva roky a potom to už bola dieta za dietov, vláknina, tukožrútska dieta, krabičková dieta, delená strava, 90 dňová dieta, dukanova dieta a pod. A teraz už tretí rok bojujem s pravidelnom stravou 5 krát denne a každé kg je ako výhra v lotérií, kedže mám tak spomalý metabolizmus , že ani úprava stravy a pohyb nezaručuje rýchle výsledky.
  Odpovídá Zmešky
  Dobrý den, prosím žádné diety, teprve po dietě přijde problém s nekonečnou nadváhou. Jediná cesta je úprava způsobu stravování a to už od malička a naučit dítě vztahu k nějakému pohybu, aby se hýbalo rádo. Jiný trvalý způsob jak si udržet váhu není, vše ostatní trvale nabourá metabolismus a problém je pak neřešitelný. Začněte s vnučkou chodit na procházky, hezky si popovídáte a oběma bude lépe.
 7. Recenze odPetr
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Zkouška cenzury příspěvků
 8. Recenze odParoulkova
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Po užívání přesně jeden měsíc, při dietním jídelníčku dle lékařské diagnostiky a pohybových aktivitách (15km pěšky 20km rotoped) denně jsem při užíváni Nidory nezhubla naopak přibrala 9 kg nedoporučuji!
 9. Recenze odEva Pecníková
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Kde je adres na vrácení peněz? Nefunguje, ani o 1 605987944deko nešlo dolů.
 10. Recenze odFikáčková Helena
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Dobrý den,mohu Nidoran používat při kojení? Děkuji
  Odpovídá admin
  Dobrý den, doporučuju se vyvarovat jakýmkoliv doplňkům stravy na hubnutí při kojení. Více napr. zde: http://www.slimming.cz/hubnuti-pri-kojeni-je-bezpecne/. S pozdravem, Martin
 11. Recenze odtereza
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Dobry den chtela bych se zeptat produkt sem so obednala ale nezjistila sem si o tom vice informaci tak sem e-mailem obednavku hned zrusila .tak se chci zeptat jestli to opravdu zrusi a kdyby to nahodou proslo tak jestli to muzu odmitnout a nemit z toho zadne problemy?
  Odpovídá admin
  Dobrý den, pokud jste si objednala zásilku na dobírku, tak ji nemusíte převzít. Žádné problémy Vám nehrozí. S pozdravem, Martin
  Odpovídá monika
  Dobrý den, asi před půl hodinou jsem se nejspíš také nechala nachytat. Říkáte tedy, když si balík nevyzvednu, nic se nestane? Moc děkuju. Monika
 12. Recenze odJánošková
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Dobrý den.Koupila jsem si Nidoru,zatím jsem ji nepoužila,protože mě dost vadí,že na ní neni ani slovo česky.Jen anglicky,což neumigm.Nevím,jak moc mám jídlo sypat,jestli to má třeba projímavé účinky,atd.A myslím si,že bez českého návodu se nesmí nic u nás prodávat.
  Odpovídá admin
  Jak jsme psali i v recenzi, existují lepší doplňky než Nidora.
  Odpovídá kamila
  Ja mam odsavec cesky na krabicce. Musite otevrit! sypejte akorat jako kdyz solite po celem povrchu jidla. Kdyz presypete,nic se nestane,ale ucinek tim neurychlite. Funguje!!
 13. Recenze odSilvie
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Dobrý den, podle celkových všech recenzí co čtu na doplňky stravy, prášky na hubnutí, přípravky jako je Nidora, mi přijde že všechno je k ničemu. Pokud nebudete dodržovat správnou životosprávu, jako je nějaký ten pohyb, samozdřejmně jídlo pětkrát denně, dostatek vody, tak nikdy nezhubnete. Zásadně si myslím, že by si přípravek Nidora a veškeré ostatní , AcaiBerry a podobně lidé neměli kupovat. Mohu doporučit jedině krabičkovou dietu
  Odpovídá admin
  Dobrý den, jak napovídá i název naši webstránky, produkty slouží na PODPORU hubnutí, ne na zhubnutí. Jenom díky podobným produktům nikdy nezhubnete, musíte skutečně změnit životosprávu a přidat nějaký ten pohyb. Produkty tipu Acai Berry hubnutí jenom urychlí a zefektivní. Je to velice podobné jak při cvičení, pokud budete chodit do posilovny a k tomu přidáte například kreatin, tak Vám svaly budou růst rychleji než bez kreatinu. Když však posilovnu vynecháte, tak Vám skutečně ani kreatin nepomůže. Takže tyto prášky nejsou k ničemu, ale musíte je brát jako podporu hubnutí, ne jak nějaký zázrak díky kterému zhubnete. S pozdravem, Martin
 14. Recenze odkloki
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  vůbec ten pripravek nefunguje jsou to vyhozene peníze.rada bych ten pripravek vratila .je na nic .stále po uziti ctyr baleni vazim 70 kg.jsem velka sportovkyne a denne cvicim,tak by to mělo jit tim lip.varuji všechny kdo to bude cist,at nenaleti.
 15. Recenze odMichaela
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Je to jen další lákadlo a bohužel absolutně bezvýsledné Bohužel jsme naleteli taky a peníze nám nikdo nevrátil.Lidi hlavně nenaleťte taky jako my……
 16. Recenze odRADO
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Dobrý den

  da sa Nidora kupiť aj v lekárni?
  Odpovídá admin
  Dobrý den, NE, jedná se o čisto internetový prodej.
 17. Recenze odmagda
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  dobrý den mohl by mi někdo poradit nějaký přípravek na hubnutí který na 500% funguje ? díky
  Odpovídá admin
  Dobrý den, pokud upravíte stravu i pohyb, tak doporučuji přírodní přípravky, napr. Acai Berry (http://www.podpora-hubnuti.cz/acai-berry-900/), popřípadě Green Coffee. Výsledky jsou však individuální a ŽÁDNÝ produkt Vám na 100% nezaručí, že zhubnete. S pozdravem, Martin
  Odpovídá martina
  mně pomohlo CLA diet, ale cvičím na orbitreku hodinu obden.
  Odpovídá anonym
  Existuji leky, ktere opravdu funguji, ale ty jsou pouze na lek. predpis. Napr. Adipex Retard, Meridia
  Odpovídá jana
  Pozor, Meridia je uz par let zakazana. Tyhle experimenty s telem jsou nebezpecne...
 18. Recenze odjana
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Dobry vecer prosim vas objednala som si Nidoru ale uz som si to rozmyslela koli zlym skusenostiam precitznych na internete,nemusim prevziat objednavku ak ji uz ms kurier?ak ju neprevezmem budem mat z toho zle? Dakujem za odpoved
  Odpovídá admin
  Dobrý večer, zásielku prevzať nemusíte, môžete povedať, že vy ste objednávku nespravili. Nemusíte sa báť postihu. Ďakujem, Martin
 19. Recenze odI
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  ZLODĚJI jsou to !!!!! Nejen že to nepomáhá, ale chvástaj se, jak vrátí peníze a nedočkala jsem se ani odpovědi na mail. Nenechte se napálit! Vyhodíte zbytečně peníze a ještě vám kila zůstanou.
 20. Recenze odHana Tomášová
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Bláhově jsem si objednala zaručeně výborný přípravek. Po konzultaci s lékařem jej nesmím užívat. Kdo mi poradí adresu, kam výrobek poslat. Nikde není !!!
  Odpovídá In
  Asi už peníze neuvidíte. Já je chci vrátit už přes měsíc a komunikace žádná!!!
 21. Recenze odMUDr Jarmila Daumová
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Taky bojuji s nadváhou, jako zdravotník bych mohla přednášet o dietách.Nidora ale byla jenom zvědavost, chtěla jsem vědět složení.Nikde jej nenajdete, tak jsem si ji objednala.Tedy – maltodextrin velice levný glycit s pomalým indexem. Tricalcium phosphate – protispékavá látka a kypřidlo…Křemík pro krásné nehty a vlasy- ale v tom množství posypu?? No a barviva…Jolie zhubla nebo ji upravil počítač, bez trochy dřiny a odříkání to nám jiným smrtelníkům nelze..Já dala litr za ujištění,že je to podvod a spousta jiných taky.
  Odpovídá krmlicka
  Ved toto sme tu mali uz pred 25 rokmi! Tiez zazracny pripravok z USA - na chudnutie ,(min.7kg/mes), celkovu regeneraciu, vitalitu, podporu imunity.... ale nesypal sa na jedlo ale miesal sa do napojov ktorych bolo treba vypit dost!!! Bol drahy a po 1,2,4.... kure bolo potrebne kupovat "udrzovaciu" davku. Volal sa HERBALIFE! Totalny o... Omnoho lepsi vysledok bol s mletymi supkami zo susenych jablk ktore stali par korun a nie 7 000, mam vyskusane obe. Skratka je to osvedcene a ucinne cistidlo kariet-kreditnych. :)
 22. Recenze odLesana
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Dobry den. Co Nidora obsahuje? Kde sa dozvieme ake ucinne latky a pomocne latky tento prasok ma. Inak to moze byt kludne nejaky jed na podkany:-))) Alebo nejaka navykova droga!-)
  Dik,
  Lesana
 23. Recenze odIn
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Tady vidíte, že Nidora reaguje jen na určité dotazy či připomínky. Už přes měsíc chci vrátit peníze a dělaj mrtvýho brouka. Nikomu nedoporučuju si do nich něco brát. Jsou to zloději !!!!!!
 24. Recenze odAneta
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  To je vtipné, čtu si tu ty komentáře těch, kteří opravdu doufají v tom, že přípravek funguje.
  Už podle toho, že tu těžce naleznete, jaké by například mohl mít vedlejší účinky, či nevýhody, je zcela jasné, že se jedná o podvod :) Je mi 15 let, ale někdy mám pocit, že mám více rozumu, než některé ženy okolo 20-25 let.. Smutné :-)
  Odpovídá Filip
  Anetko, tak až budeš mít po třicítce a dvou dětech opravdu problém s nadváhou, tak Ti to možná dojde. Zatím si užívej své bezstarostné dětsvi ;)
  Odpovídá Dasa
  Anetka, máš pravdu,mnohí si myslia, že chudnutie bez pohybu je ideálne, veď si pomôžu všakovakými podpornými prostriedkami z fúru peňazí.........ale ono to tak nefunguje. A čudujem sa Filipovi........... jeho reakcia je neadekvátna, on predsa nikdy nerodil, tak nemá hodnotiť ženy po pôrode, ale seba.
 25. Recenze odNidora - recenzia, hodnotenie a Vaše skúsenosti | Tabletky a produkty na chudnutie - RECENZIE
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  […] hodnotenia sme získali na českej stránke http://www.podpora-hubnuti.cz/nidora/ . Príspevky prešli korektúrou a sú preložené do slovenského jazyka. Pre viac autentických […]
 26. Recenze odRenca
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Byla jsem dezorientovana,zpomalena a navic jsem pribrala.Nedoporucuji!!Adreasa pro reklamaci nekde v cizine,takze postovne bude drazsi nez Nidora!
 27. Recenze odJaroslava VOLKOVÁ
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  UŽ PŘES 2.MĚSÍCE ČEKÁM NA VRÁCENÍ PENĚZ A NIC SE NEDĚJE,ANI KAM MÁM VRÁTIT OBALY ANI PENÍZE-ŽÁDNÁ KOMUNIKACE
  Odpovídá Lenka Grösslová
  Já mám stejný problém. Dva měsíce čekám na vyjádření a stále nic. Obaly mám taktéž doma, ale distributor teď dělá mrtvého brouka
 28. Recenze odPaula
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Zdravím všechny napálené (jsem také jednou z nich) – Nidora je VELKÝ podvod a drzí gauneři si přijdou velice lehko k velkým prachům – my jsme o ně lehčí… Ten „sajrajt“ opravdu nefunguje, naopak se obávám, že mi spíš ublížil … a co se týče té slibované „100% záruky“ vrácení peněz (v případě, kdy Nidora neúčinkuje) – tak to je samozřejmě pohádka a oblbování lidí – na mé maily nikdo týdny absolutně nereaguje, naopak od doby, kdy mají mou mailovou adresu, mi denně (i vícekrát) dochází další nabídky na zakoupení toho svinstva – je to opravdu drzost a sprosťárna, budu kontaktovat obchodní komoru, tisk, event. televizi. Naivních lidí jako já se najde – bohužel – dost a dost – proč tedy podporovat šmejdy ?! Zapněte mozek, lidi, jak by mohlo trochu prášku na jídle dokázat, že zhubnete ?
  Odpovídá svobi22
  tak proč jsi ten mozek nezapnu la i ty?
  Odpovídá Černá Jitka
  Můžeme se proti těm podvodníkům spojit.Dejte vědět,s velkou radostí se přidám,je to opravdu hnusné,co se v této zemi děje,kde má kdejaký podvodník zelenou a neštítí se ničeho.Černá - kelt.j@seznam.cz
 29. Recenze odpaja
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Zdravím,též jsem naletěla.Koupila jsem si zázračný přípravek NIDORA a místo abych zhubla přibrala jsem za měsíc 4,5kg.Používala jsem dle návodu a sypala vše co jedla.Po měsíci jsem poslala žádost o vrácení peněz na určený e-mail a odpověď měla přijít do 7 dnů.Je to 14 dnů a nic.Opravdu NEDOPORUČUJI!!!!
  Odpovídá Evik
  Jee tak je udejte vy co jste se nechali napálit aby s tím něco udělali a stáhli to z netu ne???
 30. Recenze odSabina Vinklárková
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Niodora, stoprocentně fumkční metoda na podporu hubnutí. Sama jsem měla problémy s váhou a Niodora mi je pomohla odstranit, citím se lépe, nosím velikost XS, zaregistrovala jsem větší pozornost k mé osobě. Naprosto jednoduchá, dostupná a myslím si že i zdravotně nezávadná metoda na hubnutí. Já jsem velmi spokojená.
  Odpovídá Paja
  Ahoj mam dotaz kdys budu pouzivat NIDORU ty tri mnesice mam ji dal pouzivat nebo nemusim vrati se mi vaha zpet nebo ne dekuji za odpoved Paja
  Odpovídá TOP
  Sabino.. Kolik ti dali za to,aby si napsala, tak pozitivni komentar ??!
 31. Recenze odIveta
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Tak mě to také zajímalo a vyzkoušela jsem to pro vlastní zkušenost :). Je to nesmysl.. Je pravda, že pocit trochu menšího hladu jsem měla, ale komplexní výsledky žádné. Ale jak tu píšete, že z adresy support@nidora.com s vámi nikdo nekomunikuje, tak to zase musím říci, že mou reklamaci přijali, komunikují se mnou a čekám, jak bude vyřešena. Zda se ovšem dočkám vrácení peněz, to nevím…
  Odpovídá paja
  A jakou jste dostala odpověď?Že to posílají do Ameriky a ozvou se Vám do 7 pracovních dnů?
 32. Recenze odjulia
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Ja jsem se ptala sestrenky co zije ve statech at se na to popta,tak se ptala spousty lidi a nikdo to nezna..podle me je to jen nechutny podvod:-) tak lidi nebudte blby.jo zestihlite,ale jen ve sve penezence!!
 33. Recenze odLenka Grösslová
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Přidávám se ke spoustě lidí, kteří nejsou s výrobkem a chováním distributora výrobku NIDORA spokojení. Sama jsem si tento výrobek ze zvědavosti zakoupila a výsledek – NULA. Hlavně je úžasné, jak se chovají ke klientům. Proklamují, že když nebudete s výrobkem spokojení bez zbytečných otázek vám vrátí peníze. Když chcete peníze vrátit, tak jim trvá, než vám napíšou v jakém stádiu je vyřízení vaší reklamace nebo pak pro jistotu přestanou komunikovat úplně. Sama jsem si to bohužel zažila. Už přes dva měsíce od nich žádám vyjádření, kdy bude reklamace vyřízená, ale teď dělají mrtvého brouka. Pokud možno lidičky nekupujte tento výrobek, který stejně nefunguje je úplně na nic a zbytečně za něj vyhodíte nehorázné peníze, které když s výrobkem nebudete spokojení se vám evidentně nikdy nevrátí.
  TAKŽE SHRNUTÍ NIDORA DALŠÍ PODVOD NA LIDI A TAHÁNÍ Z NAIVEK PENÍZE BOHUŽEL!!!!!
 34. Recenze odSlivová
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Veľmi som sklamaná, reklamujú garanciu vrátenia peňazí pri nedosiahnutí efektu a na základe vrátenia späť ich Nidory sa mi už 5 mesiacov ani nikto neozval, hlavne, že mi chodí každý deň reklamý mail, na ktorý nie je možné reagovať a s nikým sa kontaktovať. Sú to super podvodníci, nikomu to neodporúčam – zbytočne vyhodené peniaze bez efektu.
 35. Recenze odMilena Blažeková
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Dobrý deň, produkt Nidora som spätne vrátila tam, odiaľ mi bol doručený prakticky zo dňa na deň…peňazí sa však asi naspäť nedočkám.ozvali sa mi 2 x, sľúbili vrátenie peňazí, ale tým skončila komunikácia s nimi , viac sa neozvali, nereagujú na moje urgencie….vyzerá to, že som naletela, a asi nie som jediná…mám nejakú nádej na vrátenie peňazí,ako mám postopovať, prosím , poraďte ! Ďakujem
 36. Recenze odanna
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Chtela bych pripravek Nidora vyskouset .Snazim se zhubnout vsemy zpusoby a nic nepomaha.
  Odpovídá Magdalena
  Vyzkoušejte něco jiného,ale ne Nidora,je to podvod a naletíte jako spousta jiných a vrácení peněz se nedočkáte!
 37. Recenze odKey
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Jsou to podvnodníci, kteří zaručují 100% vrácení peněz, bez udání důvodu. Po necelém měsíci jsem jim napsala, že jsem přibrala po užívání přípravku 1,5 kg a tudíž žádám vrátit peníze. Nejdříve mi dali pár otázek, potom, že to posílají na posouzení a již je to 1,5 měsíce kdy dělají mrtvé brouky a na moje maily neodpovídají. Jedná se skutečně o velice neseriozní a podvodné jednání.
  Odpovídá paja
  zdravím a musím plně souhlasit.Já si dopisuji též 2 měsíce,přibrala jsem po užívání skoro 4kg a žádala jsem též vrátit peníze.A přišel e-mail,že mou věc posuzují.Je nás tu nespokojených čím dál víc a oni dál prodávají..
 38. Recenze odMagdalena
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Nidora nepomáhá jak je popsáno,ale je to podvod,protože se nedočkáte peněz zpět,jak je slibováno,po reklamaci slibují,pak přestanou komunikovat!Magdalena
 39. Recenze odMagdalena
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Magdalena
  jak je možné,že na nabídce,mají jen kladné recenze a vaše kritika se tam vůbec neobjeví,když tam napíšete?
  Odpovídá paja
  Tak to by mě též zajímalo..psala jsem tam
  Odpovídá Hanka
  Protože si je sami napsali a jen mění jejich datum. Jsou stále stejné již několik měsíců. Přesto ale na mě NIDORA zafungovala.
 40. Recenze odHelena
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Tak zdravým,tak jsme se taky poprvé napálila a hned 2 balení :-( dnes to dorazilo že já sem nekoukla dřív.Odeslala jsme email ale očividně nemám čekat ani na odpověd ani na peníze.Měli by jsme se sjednotit takto to přece nenecháme?Hromadné trestní oznámení nebo nevím..Je to zlodějna.
  Odpovídá paja
  přidám se též
 41. Recenze odHelena
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Tak mám zjištěnou adresu odkud ten bordel byl odeslán…kdo se přidá a začne se bouřit ohledně vrácení peněz?
  Odpovídá paja
  jsem za a přidám se též
  Odpovídá Lenka Grösslová
  Já se také přidám a ráda
  Odpovídá Helena
  Můžeme se domluvit co a jak dál-email martinkova.hela@seznam.cz
  Odpovídá Táňa
  Dobrý den,taky se přidám k trestnímu oznámení.
  Odpovídá Táňa
  můj email tanuskatanuska@seznam.cz
  Odpovídá Magdalena
  Přidám se ráda,aby ti podvodníci nemohli napálit už více lidí!
  Odpovídá Magdalena
  Magdalena-dagma47@seznam.cz Přidám se ráda k žalobě proti podvodníkům.
  Odpovídá Dana Hřebíčková
  i já se přidávám
  Odpovídá Dana Hřebíčková
  můj email danulina007@seznam.cz
  Odpovídá Hana
  muj email je:hanavys@seznam.cz.Pani Heleno,pridam se k Vam, mate email
  Odpovídá odpovídá Nada
  I já se přidávám,aby už dál nešidili lidi.Budu Vám vděčná za kontakt.Děkuji
  Odpovídá BB
  Také se přidám prosím kontaktujte mě na bara.blahova@volny.cz
 42. Recenze odEliška
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Dobrý den, zbylo mi jedno balení Nidora, úplně nové, nerozbalené, kdyby měl někdo zájem ozvěte se na email labandita@email.cz
 43. Recenze odLenka Grösslová
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Chtěla bych se zeptat zda už se někomu podařilo získat zpět peníze za NIDORU či nikoli a zda ti co na peníze marně čekají neuvažují o nějakém zveřejnění či žalobě za podvod?

  Díky za info
  Odpovídá Alča
  Dobrý den, také jsem se napálila, ale před tímto výrobkem, když jsem si objednala a zaplatila výrobek reklamující zde před tímto - stejná stránka, stejná záruka, stejně nefungující- s podivem mi byla vrácena částka (asi 8O% cena po zhruba + měsíci),musela jsem ale psát do Polska, adresa byla na balíčku, tak jsem to prostě zkusila.
  Odpovídá Adel
  Dobrý den,mě nevrátily peníze a neodpovídají mi na emaily. Ráda bych podnikla nějaké kroky,ale nevím kam napsat.
  Odpovídá Helena
  Dobrý den,chtěla bych taky něco podniknout,nic nevrací a doma mám 2 nepoužitý balení,jenže jak na to ví to někdo?Hromadná žaloba či co?
  Odpovídá Helena
  Prosím Alču za adresu do Polska já ji nikde nevidím,ráda bych to taky zkusila vrátit.Děkuji
  Odpovídá paja
  Zdravím,na vrácení peněz čekám již 4 měsíc a od konce srpna se nikdo neozval co mě prý poslali reklamaci opětovně prověřit do USA.Pokud bude někdo podnikat nějaké kroky přidám se.
  Odpovídá kamila
  Pokud mate nepouz.baleni.jak vite,ze nefunguje? pokud je to smejd,tak vyhodit z okna ne? ale nez vyhodite,radsi dejte mne. Ja predam dal ten,co na to nemaji,protoze vim,ze funguje!!! diky za pozornost
  Odpovídá odpovídá Nada
  Prosím paní Alču o adresu do Polska.Děkuji Nada
 44. Recenze odAdel
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Nedoporučuji Nidoru kupovat,nefunguje to a hlavně firma nevrací peníze. Já jsem žádala o vrácení do 2 měsíců a pořád mi odepisovali,že moje žádost byla poslaná do USA a že mám čekat na odpověď. Psala sem jim 3 měsíce a ted už ani neodpovídají na emaily. Jsou to vyhozený peníze. NEKUPUJTE TO !!!!!
 45. Recenze odJitka
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Nevyhazujte peníze nefunguje to nedala bych už za takový podvod ani korunu, nezhubnete ani deko!A peníze Vám nikdo zpět nevrátí, nekomunikují s Vámi….Je to kardinální podvod
  Odpovídá Jitka
  A je to stále za"akční" stále stejnou cenu!!Již půl roku mají akční cenu jen co já vím
 46. Recenze odJitka
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Nevyhazujte peníze nefunguje to nedala bych už za takový podvod ani korunu, nezhubnete ani deko!A peníze Vám nikdo zpět nevrátí, nekomunikují s Vámi….Je to kardinální podvod
  ˇučinnost – kvalita všechno nula
 47. Recenze odHanka
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  NIDORU užívám 5 měsíců a zhubla jsem 9 kg, což z hlediska bezpečnosti je v pořádku, když si uvědomím, jak dlouho jsem kila nabírala. Dnes nesním tak velkou porci jako dřív, takže opravdu se omezuje přísun kalorií. Nevím jestli, až NIDORU přestanu brát, nedostaví se jojo efekt.
  Odpovídá paja
  tak to jste asi jedna z velkého davu
  Odpovídá Magdalena
  Tomu se mi nechce věřit,není to tím,že jste změnila stravu a zmanšila porce?A kolik vás to tedy stálo,kolik balení jste musela objednat?Pokud sypete na každé i malé jídlo,stačí to na měsíc i méně!
 48. Recenze odKristýna
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Dobry den, chtěla bych se zeptat… nidoru jsem si objednala, ale až po té jsem si přečetla že neučinkuje … tudíž jsem okamžitě poslala E-mail a objednavku zrusila … i prez to mi PPL volá a nahání mě že si musím přípravek převzít.. mužete mi poradit co mám dělat?? děkuji Kristýna
  Odpovídá admin
  Dobrý den, balík si nemusíte převzat. Dopravcovi řekněte, že jste si nic neobjednala. S pozdravem, Martin
 49. Recenze odMagdalena
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Reklama je klamavá a pokud chcete vrácení peněz,tak se dočkáte jen slibů a peněz nikdy.Je to podvod a také nedoporučuji objednávat!Dávají tam jen kladné recenze.
 50. Recenze odZdena Kounová
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Nidora vůbec nefunguje. Navíc nevracejí peníze, jak slibují v reklamě.
 51. Recenze odZdena Kounová
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Nidora vůbec nefunguje. Navíc nevracejí peníze, jak slibují v reklamě. Je to podvod. Ne objednávat!!
 52. Recenze odkamila
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Nechapu,jak muzete tvrdit,ze nefunguje. nejsem najivni a koupila jsem si ji s tim,ze mi penize nikdo nevrati. Ale me pripravek konecne zahnal hlad! to bylo to,ceho jsem chtela dosahnout.jim memsi porce a hlavne muzu jist co chci. Necekam,ze zazracne zhubnu,ale chci se zbavit toho nesnesytelneho hladu. Hlavne se mi tim stahne zaludek a nebudu ho jiz potrebovat. Ja si tim posypala kazde jidlo a snedla jsem jen pulku-okamzita ucinost. K tomu jsem cipernejsi. A to mi nevsugerujete,kdyz mam naladu se hybat a jim min,nezhubnu! u me funguje a urcite vam napisi za par mesicu,kolik jsem zhubla. Doporucuji!!
  Odpovídá paja
  Milá Kamilo,tak to jste opravdu jedna z velkého davu lidí..Vy tvrdíte,že hubnete a jste čipernější.Na spoustu to působilo opačně přibíraly a víc jedly.No hold Vám přáno.
 53. Recenze odKarla
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  NEDOPORUČUJI!!!! S počátkem používání Nidory jsem si upravila i jídelníček. Chtěla jsem opravdu zhubnout. Ale, zjistila jsem, že jsem vyhodila peníze … prožívala jsem dál krušné chvíle hladu, atd. Je to už 3 měsíce, využila jsem možnosti vrácení peněz, pečlivě jsem ve své reklamaci popsala proč chci peníze vrátit. A myslíte, že jsem peníze dostala zpět? NE, nedostala!!!! Dostala jsem pouze email, že jsem v pořadí na vrácení … jsem už tři měsíce v pořadí :-) … takže nějaká GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ je jenom obchodnické lákadlo a jedna velká lež !!! NEDOPORUČUJI!!!!!!!
 54. Recenze odSilvie Švambergová
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  já bych řekla, že prostě nejlepší na hubnutí je cvičit a jídelníček. Žádný přípravek vám nepomůže a když už jsi myslíte, že jo, tak vám to zníčí střeva, nebo cokoliv jiného.
 55. Recenze odFitlio
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Ono stačí používat selský rozum a neplatí to jen pro Nidoru. Podívejte se na jejich web, zamyslete se nad tím, co vám vlastně prodávají a jak. A pokud na to nemáte čas, přečtěte si hodnocení selským rozumem tady http://fitlio.cz/jak-funguje-nidora-system-prirozeneho-hubnuti/
 56. Recenze odMilena Blažeková
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Prípravok som ešte nevybalený vrátila späť, lebo som si to rozmyslela,no peniaze som už nikdy neuvidela!!!
 57. Recenze odveronika
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Tak neviem ale ja som si to objednala c ceska i ked tu pisu ze tan nie je v predaji a mozem povedat ze nems to nijaku chut a neshodila som ani kilo :)
 58. Recenze odveronika
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Nefunguje..je to podraz ako vsetky sprostosti na chudnutie
 59. Recenze odalena
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Potřebují adresu chci to vrátit nefunguje to
 60. Recenze odZuzka
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Zdravím,může tento produkt užívat kojicí maminka? děkuji
 61. Recenze odTomášB
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Tak jsem si zkouknul složení a
  je to SUPER :-)
  takže vezme trochu
  písku, trochu vápna popř. hnojiva / kdo by se toho bál, stačí namlýt bezpečnější apatit.

  Přidáme trochu škrobu.

  Zamícháme to s nasekaným lecitinem za pár korun z číny a hurá to prodávat.

  Jako výživový poradce s lékařským vzděláním jsem se fakt zasmál, ale i zhrozil – protože tohle může někomu udělat pěkný bordel v organizmu. A pak mi musíme tyto pochybné praktiky napravovat a přesvědčovat lidi, že opravdu jsou věci které fungují, ale gaučing to není …
 62. Recenze odHELENA HEJNA
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  storno objednavka, nemam jiz zajem o vas produkt
 63. Recenze odČerná Jitka
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Chtěla bych,aby všichni věděli o velmi neseriózním jednání firmy,která má bombastickou reklamu s ujištěnín,že nespokojeným zákazníkům vrátí do deseti dnů od zaslání plných,použitých,či prázdných obalů peníze,je to velký podvod a lež.Já je žádám o adresu,kam poslat toto už od konce ledna,dělají mrtvé brouky,po měsíci napsali,že firma – distribuční je americká a že vyřizují reklamace z celého světa,takže mi dají do deseti dnů vědět,ale zase nic – velký podvod!Zvažuji trestní oznámení pro podvod a klamavou reklamu a připravuji další kroky.Každému,kdo má zájem o jejich praktikách a spolehlivostipřepošlu mou korespondenci s nimi,pozor na ně!!!!
 64. Recenze odkiuk
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Dobry den chtela bych zrusit objednavku nidora mi mela prijit na postu ale volala mi pani ze posilaji po kuryrovi komentare jsem precetla az druhy den na techto strankach a to me presvedcilo ze se jedna o podvod tak jsem napsala na jejich email zruseni objednavky protoze mi nikdo nezveda tel tak bych chtela vedet jestli tu objednavku zrusi dekuji
 65. Recenze odAlena
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  tento produkt je zcela bezvýznamnej…
  nespoléjte se na to že zhubnete
  jediné kde zhubnete je vaše peněženka !!!!!!!!
 66. Recenze odRynešová
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  jeden velký podvod, NEFUNGUJE, peníze NEVRACÍ, NEREAGUJÍ na reklamaci!!
 67. Recenze odSilvia
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  Dobrý den.Chcem sa opýtat ako mám postupovat,ked tento výrobok bohužial musým vratit z dvovodu tákého po konzultácii s lekárom liečim sa na štitnu žlazu mi nedoporučil aby som to skušala tak ten výrobok mam nový nepoužitý.Kam to možem vrátit?
 68. Recenze odMICHAELA
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  TAK PROC DAVATE REKLAMU S NIDOROU ,A DAVATE TAM FOTKY NEKOHO JINEHO?,, ?? PODVODNÍCI JSTE ZDRAVE ZHUBNOUT 4 KG ZA MNESIC JE ZE SE BUDE JIST ZDRAVE A POHYB JINAK NIDORA VAM NEPOMUZE NAUCIT SE JIST ZDRAVE TO JE UMĚNÍ
 69. Recenze odMICHAELA
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  UŽ NEVÍTE NA ČEM BY JSTE VYDELALI JE TO PODVOD MNE STAČÍ JÍST PRAVIDELNE A ZDRAVE A ZHUBLA JSEM 4 KG ZA MNESÍC NEPOTREBUJU ZADNE PRASKY ,VYHAZOVAT PENÍZE JIM DO KAPSY TO ROZHODNĚ NEHODLAM TO SI RAČI ZA TO KUPTE ZDRAVE JIDLO
 70. Recenze odDana Hřebíčková
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  ach jo tak jsem cca před 5min.převzala balíček a debil až teď čtu recenzi!!!já se zblázním až se stydím co jsem za hňupa!!
  Odpovídá ilona
  tak to jsme na tom stejně.
 71. Recenze odilona
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita

  tento výrobek skutečně potlačuje se přejídat


Powered by the Product Review Wordpress Theme